Ziemsvētku noskaņās dekorētajā LVM ēkā sestdien pulcējās “atlaid mammu!” konkursanti un 3. sezonas uzvarētāji no visas Latvijas, konkursa atbalstītāji – SIA Ieroči, Eholotes.lv, FishBon un Golteenn pārstāvji, Makšķerēšanas kartes un LVM delegācijas, kā arī “atlaid mammu!” ideju sekotāji.

Vakara gaitā klātesošie uzklausīja Māra Oltes un Matīsa Ābiķa stāstījumu par novērojumiem un kvalitatīvajiem secinājumiem par akcijas 3. sezonu, kuru raksturo paplašināšanās par vēl četriem sadarbības ezeriem, rekordliels pieteikumu skaits konkursam un rekordlieli noķert un atlaistu trofejzivju eksemplāri, kā arī informatīvi izglītojošu pasākumu kopums, kas 2018. gadā norisinājās “atlaid mammu!” zīmē.

Konkursa ietvaros un “atlaid mammu!” kustības iedvesmotas, visā valstī atlaistas vismaz 500 plēsīgās zivis. “atlaid mammu!” kuratori uzskata, ka lielākais akcijas ieguvums ir vēl vairāk copmaņu, kas zina, ko vēlas saņemt no savas iemīļotās nodarbes – nevis pilnu ledusskapi fileju, bet atkārtotas un biežākas tikšanās ar lielām zivīm, kas nodrošina hendlinga prasmju uzlabošanos.

Pēc 3 garāko līdaku, 3 lielāko līdaku kopgarumu apbalvošanas, klātesošie konkursanti – laureāti atzinīgi izteicās par “atlaid mammu!” aktivitātēm, viņi atzina, ka saudzīgas copes idejas piesaista arvien plašāku interesentu loku, sevišķi, gados jaunāko copmaņu aprindās. Pēc uzrunām tika prezentēta “atlaid mammu!” iesūtīto foto un atlaišanas video kompilācija. Vakars noslēdzās ar kafiju un uzkodām, un neformālām sarunām par zemledus copes aktualitātēm un nākamās – 4. sezonas vīzijām.

Priecīgus svētkus un iespaidīgus lomus vēlot,

“atlaid mammu!”